Zmarła kolejna zakażona pielęgniarka! Miała 37 lat

W wieku 37 lat zmarła  pielęgniarka pracująca w Szpitalu Grochowskim. Miała potwierdzony pozytywny wynik testu na wirusa SARS-CoV-2. Informacje przekazał Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Tragiczną informację przekazał Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych. 2 grudnia zmarła pielęgniarka, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem. Miała zaledwie 37 lat. Zarząd Krajowy OZZPiP przekazał kondolencje rodzinie i bliskim kobiety.

☣️Koronawirus☣️ ZMARŁA KOLEJNA PIELĘGNIARKA♥ Nasza koleżanka śp. BOGUSŁAWA JANIEC-WOŁOWSKA pracowała w Szpitalu…

Opublikowany przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych Środa, 2 grudnia 2020

Na co dzień pracowała w Szpitalu Grochowskim w Warszawie. Wirusem SARS-CoV-2 zakaziła się na początku listopada. Do ostatnich chwil walczyła o życie.

Jest to już kolejna pielęgniarka, która w ostatnim czasie zmarła po zakażeniu COVID-19. Wcześniej była to 59-letnia pielęgniarka z Jeleniej Góry, 55-letnia pielęgniarka ze szpitala w Żarach i 57-latka z Braniewa. Wczorajsza śmierć 37-latki poruszyła szczególnie, ze względu na bardzo młody wiek kobiety.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c