Zmasakrował twarz rowerzyście, a następnie przejechał mu po rowerze

Kryminalni z Piaseczna zatrzymali 23-letniego kierowcę, który najprawdopodobniej pałką zmasakrował twarz rowerzyście, a następnie przejechał mu po rowerze.

Fot. Pixabay

Przed kilkoma dniami w Jazgarzewie nieopodal Piaseczna doszło najprawdopodobniej do nieporozumienia pomiędzy rowerzystą, a kierowcą toyoty. Z policyjnych ustaleń wynika, że w pewnym momencie kierowca samochodu sięgnął po pałkę lub inne podobne narzędzie, i z całych sił uderzył nią 40-letniego rowerzystę. Mężczyzna doznał ciężkiego obrażenia twarzy, stracił także zęby. Jakby tego było mało, kierowca pozostawił go na drodze, a dodatkowo przejechał swoim samochodem po rowerze poszkodowanego.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna ustalili i zatrzymali w tej sprawie 23- letniego mieszkańca powiatu piaseczyńskiego. Zostały mu już przedstawione dwa zarzuty karne za uszkodzenie ciała oraz za zniszczenie roweru. Za co grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Jednocześnie policjanci przypominają, że z całą surowością będą walczyć z agresją na drogach.

Autor: nadkom. Jarosław Sawicki/mg


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c