Zmiana w Polskich Liniach Lotniczych LOT! Chodzi o karty pokładowe!

Polskie Linie Lotnicze LOT przekazały informację odnośnie zmian w sprawie kart pokładowych. Od teraz wciąż będzie możliwość samodzielnej odprawy, jednak po odbiór karty pokładowej trzeba będzie udać się do stanowiska check-in. 

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Polskie Linie Lotnicze LOT zapowiedziały zmiany, których celem jest dostosowanie ruchu pasażerskiego do dynamicznie zmieniających się obostrzeń pandemicznych, a także usprawnienie i ułatwienie procesu onboardingu dla podróżujących.

Dlatego zdecydowano, że wciąż będzie można dokonywać samodzielnej odprawy przez internet na większość lotów, jednak po odbiór karty pokładowej będzie trzeba udać się do stanowiska check-in, znajdującego się na lotnisku, nawet jeśli osoba nie będzie posiadała bagażu do nadania. Dokumenty będą sprawdzane podczas odprawy, a adnotacje dotyczące spełnienie warunków wjazdu na teren danego kraju mogą się pojawić również na karcie pokładowej.

W związku z tym pasażerowie korzystający z linii lotniczych LOT będą proszeni, aby  pojawiać się na lotnisku z odpowiednim wyprzedzeniem. Jest jednak kilka wyjątków. Nowy obowiązek nie dotyczy podróżujących z Warszawy do portów krajowych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c