Zmusił ją, by oddała mu pieniądze. Policjanci poszukują tego mężczyzny

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą dochodzenie w sprawie wymuszenia rozbójniczego, dokonanego przy ul. Bukowińskiej w Warszawie. 

Z ustaleń policjantów wynika że w dniu 11 lipca 2019 r. mężczyzna w wieku około 30 lat, przy użyciu siły fizycznej zmusił pokrzywdzoną, by dała mu pieniądze.

Zdarzenie miało miejsce na ul. Bukowińskiej w Warszawie. Sprawca, zgodnie z relacją świadków, miał widoczne braki w uzębieniu i duży tatuaż na lewej łydce. Został on zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numery tel. 22 603 92 50 (czynny całą dobę) lub 22 603 16 05 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.