Znalazł kartę kredytową, usłyszał 158 zarzutów

Kryminalni ze Starych Babic zatrzymali mieszkańca gminy Łomianki. Mężczyzna około pół roku temu znalazł w centrum handlowym kartę kredytową, a następnie robił wielokrotnie zakupy płacąc za nie znalezioną kartą. Łączny koszt zakupów wyniósł blisko 3,5 tysiąca złotych. 39-latek usłyszał 158 zarzutów, przyznał się do popełnienia przestępstw. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Podjęte przez starobabickich kryminalnych czynności operacyjne doprowadziły do 39-latka, który na terenie centrum handlowego w Łomiankach znalazł kartę kredytową i nie zwrócił jej właścicielowi. Mężczyzna robił wielokrotnie zakupy na terenie województw mazowieckiego i podlaskiego płacąc za nie znalezioną kartą. Łączny koszt zakupów wyniósł blisko 3,5 tys. złotych.

Policjanci zatrzymali 39-latka, który trzymał nienależącą do siebie kartę kredytową w portfelu, niczego się nie spodziewając. Mężczyzna usłyszał już zarzut przywłaszczenia karty kredytowej i zarzuty kradzieży z włamaniem. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c