Znaleziono starszą kobietę. Nikt nie wie kim jest. Rozpoznajesz ją?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie kobiety ujawnionej w centrum Warszawy. Każdy, kto zna tę kobietę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Fot. KRP Warszawa I

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie kobiety ujawnionej w Warszawie przy ulicy Pięknej. Pomimo wykonanych w tej sprawie wielu czynności do tej pory nie ustalono, kim jest ta osoba.

Każdy, kto na publikowanych zdjęciach rozpoznaje tę kobietę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 4772 391 08, 4772 391 78,  albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Autor: nadkom. Robert Szumiata/rr


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c