Znaleziono zwłoki kolejnego mężczyzny! Policja prosi o pomoc w identyfikacji!

Dziś rano opublikowaliśmy zdjęcia ciała mężczyzny znalezionego w Warszawie: https://warszawawpigulce.pl/cialo-w-znacznym-stopniu-rozkladu-policja-prosi-o-pomoc-w-identyfikacji-uwaga-drastyczne-zdjecia/. Teraz publikujemy kolejną prośbę mundurowych o pomoc. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie prowadzą czynności identyfikacyjne n/n zwłok mężczyzny ujawnionych w dniu 22 kwietnia 2018 roku przy ul. Brzozowej w miejscowości Łajski. 

Fot. Policja

W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie prowadzą czynności identyfikacyjne n/n zwłok mężczyzny ujawnionych w dniu 22 kwietnia 2018 roku przy ul. Brzozowej w miejscowości Łajski. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

Rysopis mężczyzny: wiek: to 52,5 +/- 9,5 lat, wzrost: 171 +/- 6 cm, waga ok. 66kg,   Charakterystyczna cecha to złamany nos o szerokiej nasadzie przekrzywiony lekko w lewą stronę oraz bezzębność. Mężczyzna prawdopodobnie prowadził nieustabilizowane życie i nie odżywiał się regularnie.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Legionowie tel. (22) 774- 27-77 lub z najbliższą jednostką Policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.