Znaleziono zwłoki przy WTW. Policja nie wie kto to [UWAGA! Drastyczne zdjęcia]

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie zwłok mężczyzny ujawnionych w Porcie Czerniakowskim przy WTW ulica Zaruskiego 12. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach osobę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie zwłok mężczyzn wyłowionych 21 października tego roku w porcie Czerniakowskim.

Denat miał około 50 lat, 170 cm wzrostu i liczne tatuaże. Ubrany był w czerwoną bluzę z kapturem i buty widoczne na publikowanych zdjęciach. Ciało mogło przebywać w wodzie kilka dni.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 391 08, 22/ 60 391 78,  albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl

Autor: nadkom. Robert Szumiata


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.