Znaleziono zwłoki w zbiorniku wodnym. Najpierw natrafiono na ubranie na brzegu

Wczoraj na terenie gminy Leoncin, w niewielkim akwenie ujawniono zwłoki mężczyzny. Apelujemy o rozsądek podczas korzystania z wypoczynku i kąpieli nad wodą.

Fot. Policja w Nowym Dworze Mazowieckim

10 sierpnia 2020 r. chwilę po godz. 8-ej rano z niewielkiego zbiornika wodnego w Małej Wsi przy Drodze wyłowiono zwłoki mężczyzny. Rano właściciel posesji gdzie znajduje się staw zaniepokoił się widokiem pozostawionej na brzegu odzieży i brakiem osób w pobliżu. O powyższym powiadomił policję.

Na miejscu natychmiast pojawili się funkcjonariusze z komisariatu policji w Czosnowie oraz straż pożarna. Podczas przeczesywania dna stawu natrafiono na zwłoki mężczyzny, które wyciągnięto na brzeg. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Czosnowie ustalił, że to 61- latek z powiatu sochaczewskiego, który w ostatnim czasie przebywał na terenie gminy Leoncin.

Na miejscu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim  pracowali czosnowscy policjanci, grupa dochodzeniowo- śledcza i technik kryminalistyki. Decyzją prokuratora ciało skierowano na sekcję zwłok.

Autor: st. asp. Joanna Wielocha


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c