Znamy wstępne przyczyny i okoliczności wypadku Borkosia!

W środę na ulicy Radzymińskiej na wysokości Folwarcznej na Pradze-Północ doszło do poważnego wypadku motoambulansu z samochodem osobowym marki opel. W wyniku zderzenia do szpitala trafiły dwie osoby. Kierujący motoambulansem „Borkoś” jest w stanie ciężkim. Kierująca oplem miała potłuczenia, była trzeźwa.

Jak udało się ustalić naszemu reporterowi kierująca samochodem osobowym marki opel wyjeżdżając z miejsca parkingowego i włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo poruszającemu się motoambulansowi, który poruszał się na sygnałach świetlnych oraz dźwiękowych. Kierująca dodatkowo zawracając próbowała przejechać przez podwójną ciągłą. Doszło tutaj do szeregu złamania przepisów przez kierującą oplem. Marcin Borkowski „Borkoś” jechał, wtedy ratować ludzkie życie.

Trwa oficjalna zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację: https://pomagam.pl/borkos?fbclid=IwAR3AuEhe5V2v9K0MbPkGT8WPS-tXYWDI9oM-uy7dxfWGKLwVrOUpVIq0Kwo

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c