Znana polska marka ogłasza bankructwo. Z jej elektroniki nadal korzysta wiele osób

Marka Goclever znika z rynku po 11 latach. Na polskim rynku znana była ze sprzedaży m.in. tabletów, smartfonów i smartwatchy, elektrycznych rowerów i innych gadżetów.

Fot. Pixabay

Goclever nie był producentem, a importerem. Sprzęt sprowadzany był z Azji i sprzedawany na polskim rynku po atrakcyjnych cenach pod własną marką.

Sprzęt firmy nadal jest popularny, a osoby, które go mają, będą mogły niedługo mieć problemy z gwarancją.

Dążymy do znalezienia rozwiązania umożliwiającego realizację napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych w najbliższym czasie – pisze firma i dodaje, że produkty wysłane do naprawy i naprawione, zostaną niezwłocznie odesłane do klientów.

Natomiast produkty, które nie zostały naprawione, zostaną odesłane do właścicieli bez naprawy, jednakże właściciele tych produktów mają możliwość zgłaszania swoich roszczeń w zgłoszeniu wierzytelności podając wartość roszczeń w złotych (koszt naprawy produktu), wysyłając zgłoszenie w terminie 30 dni od daty obwieszczenia o upadłości w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Ogłoszenie nie zostało jeszcze opublikowane. Powiadomienie o tym fakcie zostanie zamieszczone na stronie Spółki bezpośrednio po ukazaniu się obwieszczenia w MSiG” – informuje Goclever.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.