Znana sieć perfumerii zamyka setki sklepów!

Sieć perfumerii Douglas planuje zamknięcie 500 sklepów w całej Europie. Powodem jest pandemia koronawirusa, która przyniosła ogromne straty finansowe. Jednak jest dobra wiadomość. Sklepy nie znikają całkowicie, a przenoszą się jedynie do internetu.

Fot. Pixabay

Douglas to niemiecka sieć perfumerii, specjalizująca się w sprzedaży kosmetyków dla kobiet i mężczyzn. Założono ją w Hamburgu, w 1821 roku. Jednak jak poinformowała firma, wkrótce w całej Europie zamknie się aż 500 sklepów Douglas. Powodem jest koronawirus, którego sieć stała się kolejną gospodarczą ofiarą.

Póki co wiadomo, że zamknie się nawet 90 perfumerii w samych Niemczech. Mają również zostać zamknięte placówki w innych krajach, takich jak Hiszpania czy Włochy. Nie ma póki co dokładnych informacji na temat zamknięcia Douglas w Polsce, ale jest to niewykluczone. W całym kraju jest ich ponad 140.

Jest jednak dobra informacja dla wielbicieli sieci Douglas. Marka nie zniknie całkowicie, a jedynie przeniesie się do internetu. Ma to zapobiec kolejnym ewentualnym startom spowodowanym lockdownami, które wywołuje COVID-19.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c