Znana włoska marka otworzyła butik w Galerii Mokotów. Wyhaftują Ci inicjały na odzieży

Oferta, znajdującej się w strefie The Designer Gallery w Galerii Mokotów, została poszerzona o włoską markę Camicissima, która znana jest z wysokiej jakości męskich koszul.

Camicissima to włoska marka, która od 1931 szyje koszule wykonane w całości z bawełny.

W jej ofercie znaleźć można wiele modeli, wzorów i kolorów – od najbardziej klasycznych, przez eleganckie z kolekcji Permanent i Classic, aż po linię Trendy. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja No Iron – wykonana wyłącznie z bawełny, nie wymaga prasowania i zachowuje dobry wygląd przez cały dzień. Propozycje marki uzupełnia szeroki wybór męskich spodni, dzianin, odzieży wierzchniej i akcesoriów, w tym krawatów i kolorowych szali.

Konfekcję marki znaleźć można w ponad 350 butikach w 30 krajach świata, od teraz również w warszawskiej The Designer Gallery w Galerii Mokotów. Jest to kolejne w ostatnich miesiącach wzmocnienie oferty z kategorii premium, tym razem skierowanej do mężczyzn.

„Klienci jedynego w Polsce butiku Camicissimy będą mogli zapoznać się z najnowszą kolekcją na wiosnę i lato 2021 „The Faraway Lands Dreamer”, której motyw inspirowany jest współczesnym Marco Polo, podejmującym „podróż” w najodleglejsze zakątki naszej planety. Paleta kolorów kolekcji jest zabarwiona tonami ziemi, morza i nieba a egzotyczne wzory i detale, zestawione z klasycznymi i wiecznie modnymi propozycjami marki, tworzą oryginalny i sugestywny wizerunek  stylowego podróżnika” – pisze biuro prasowe galerii.

Z okazji niedawnego otwarcia Camicissima przygotowała specjalną akcję promocyjną. W dniach 28-29 maja każdą zakupioną w butiku koszulę będzie można bezpłatnie spersonalizować przez wyhaftowanie inicjałów lub symbolu szczęścia.  Jedyny obecnie w Polsce butik Camicissima znajduje się na poziomie +1 Galerii Mokotów, w The Designer Gallery.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c