Znany aktor trafił do szpitala. Zasłabł podczas spektaklu

Smutne wiadomości napłynęły z warszawskiego Teatru Kwadrat. Podczas przedstawienia „Berek, czyli upiór w moherze” na scenie zasłabł Paweł Małaszyński.

Fot. Ja Fryta – Paweł Małaszyński, CC BY-SA 2.0. / Wikipedia

„Przepraszam wszystkich widzów Teatru Kwadrat. Ostatnie dni stały pod znakiem intensywnych prób i spektakli. Mój organizm pod wpływem infekcji i zmęczenia zwyczajnie odmówił posłuszeństwa. Wrócę do was najszybciej, jak to tylko możliwe” – napisał Paweł Małaszyński w mediach społecznościowych.

Według informacji „Super Expressu” wcześniej po aktora przyjechała karetka, która zabrała go do szpitala. Na razie o stanie zdrowia Pawła Małaszyńskiego nic nie wiadomo, jednak dzień później na jego profilu w portalu społecznościowym pojawił się nowy wpis.

Paweł Małaszyński jest znanym aktorem i piosenkarzem. Wystąpił w filmach takich jak m.in. Katyń, Skrzydlate świnie, Jack Strong, Listy do M. 2, a także w serialach: Oficer, Magda M., Oficerowie, Twarzą w twarz, Czas honoru i Belle Epoque.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.