Znany imam zachwycony Polską i Warszawą. „Jedyny taki kraj na świecie”

Imam Tawhidi to szyicki duchowny i reformator islamu. Mężczyzna odwiedział Warszawę i opublikował wpis na Facebooku, który zachwala nasz kraj.Jest tylko jeden kraj na świecie, który odwiedziłem bez ochroniarzy i jakiejkolwiek formy zabezpieczenia: Polska 🇵🇱.

W Polsce nie ma dosłownie żadnego islamskiego ekstremizmu i terroryzmu. Zero. Zero. Zero. Nigdy nie muszę się martwić o swoje otoczenie. Wyglądam zupełnie inaczej niż ludzie, którzy mnie mijają i nigdy nie czułem się bezpieczniej.

W Warszawie są firmy muzułmańskie, a jedzenie jest świetne. Legalni migranci w Polsce kochają Polskę i podzielają dokładnie takie same poglądy jak my: szanuj i bądź szanowany. Przestrzegaj prawa i nie masz się czym martwić. Po koronawirusowym szaleństwie Polska będzie jednym z pierwszych krajów, które odwiedzę.

Bardzo kocham Polskę i doceniam jej historię walki z nazistami, faszyzmem i innymi ekstremistycznymi ideologiami. Nie jest to najbogatszy kraj na świecie, ale najbogatszy pod względem bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku. To jest dla mnie ważniejsze niż ekonomia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c