Znany piłkarz inwestuje w najdroższe apartamenty w Warszawie

Kuba Błaszczykowski zdecydował się na zakup trzech luksusowych apartamentów przy Złotej 44.   Są to jedne z najbardziej luksusowych mieszkań w Warszawie. 

Fot. Wikipedia/ By Radek Kołakowski – Praca własna, CC0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=29237949

Kuba Błaszczykowski jest aktywny na polu biznesowym. Teraz piłkarz zdecydował się na zakup mieszkań przy Złotej 44. Jak poinformował, jest to dobry moment na zainwestowanie kapitału, a takie apartamenty to bezpieczna lokata.

„Historia pokazuje, że ten rynek charakteryzuje się dużą odpornością na kryzysy. Wartość takich nieruchomości wciąż rośnie, a ich ceny na rynku warszawskim są znacznie niższe niż w Berlinie. Rynek niemiecki znam dość dobrze. „

-przekazał Błaszczykowski.  Zauważył też, że jakoś apartamentów przy Złotej to najwyższy poziom, a dodatkowo posiada bogate zaplecze sportowe. Na miejscu jest między innymi siłownia czy basen.

Apartamenty zostały juz wykończone całkowicie. Zaprojektowane zostały przez firmę londyńską firmę architektoniczną. Użyto najwyższej jakości naturalne materiały. Widok z okien na Pałac Kultury i Nauki to jedne z atutów mieszkań.  Oprócz tego Kuba Błaszczykowski dołączy do klubu mieszkańców- Club 44.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c