Znany tancerz ma koronawirusa. Przebywa na kwarantannie

Kolejny przypadek koronawirusa w programie rozrywkowym „Taniec z gwiazdami”. Uczestniczka programu Sylwia Lipka informowała w ubiegłym tygodniu o swoim pozytywnym teście na COVID-19. Okazuje się, że również zakażony jest jej programowy partner, Rafał Maserak. 

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Sylwia Lipka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o pozytywnym wyniku testu na COVID-19 w ubiegłym tygodniu. Nie pojawiła się na parkiecie wraz ze swoim partnerem Rafałem Maserakiem  w piątkowym odcinku.

Okazało się, że również tancerz Rafał Maserak jest zakażony koronawirusem. Mimo to, mężczyzna stara się spędzać czas w izolacji jak najbardziej produktywnie, a spacery urządza sobie na balkonie.

Finałowy odcinek „Tańca z gwiazdami” odbędzie się już 23 października. Początkowo sezon rozpoczął się jeszcze w marcu, jednak ze względu na koronawirusa został przesunięty na wrzesień. W międzyczasie kilka par zrezygnowało z dalszego udziału, jedne z obawy przed rozwijającą się pandemią, inne ze względu na wystąpienie wirusa SARS-CoV-2.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c