Znany YouTuber masakruje warszawską restaurację. Właściciel upublicznia nagranie z kamer i… pogrąża YouTubera?

Youtuber Kamuś odwiedził w Warszawie restaurację Fenicja. Wystawił jej tragiczną recenzję. Teraz restauracja przedstawia monitoring na którym widać zupełnie co innego.


Kamuś ma ponad milion subskrypcji, realnie wpływając zasięgiem na ocenę restauracji. Youtuber wraz ze znajomymi przedstawił, że na jedzenie czekano ponad godzinę, a w sałatce znaleziono włosy.

Okazało się jednak, że nic nie jest tak oczywiste, jak zostało to przedstawione na filmie. Restauracja przedstawiła bowiem film z monitoringu. Widać na nim, że podanie zamówienia zajęło restauracji około 27 minut. To nie wszystko. Na nagraniu widać, jak jeden z gości wykonuje nad jedzeniem dziwne ruchy. Zdaniem restauracji wkłada w jedzenie… włosy.

Nagrania zostały powielone w Internecie i film zdobywa popularność. Wszyscy komentują i nie są to komentarze przychylne dla Youtubera.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c