Zobacz, jakich oznaczeń brakuje na trasie S8 [WIDEO]

Dzisiaj podaliśmy informację o kierowcy, który, najprawdopodobniej omyłkowo, wjechał na trasę S8 pod prąd. Pisaliśmy wtedy, że na obwodnicy Raszyna brak jest odpowiednich oznaczeń, co potwierdza poniższy film. Na kanale Autostrady Polska pojawił się klip pokazujący, jakie oznaczenia powinny być dodane, aby jazda stała się prostsza.

Źródło: Autostrady Polska

„Po wielu latach starań, planowania i 2 latach budowy udało się otworzyć jedną z najbardziej potrzebnych dróg w Polsce czyli drogi ekspresowej S8 obwodnicę Janek i Raszyna. Każdy kto choć raz był w Warszawie mógł zaznać przyjemności stania w korku w mieście Raszyn. Teraz nie ma już tego problemu. Korki w Raszynie się skończyły i przejazd trwa 4 minuty. W grudniu nastąpi otwarcie odcinka od Janek do drogi DK7 (wylot w stronę Radomia, Kielc i Krakowa)”piszą Autostrady Polska. Na pytanie czy tablice pojawiające się na ekranie powinny zostać zmieszczone odpowiada: „To są table które chciałbym żeby były u nas.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.