Zobacz jakie widoki na Ciebie czekają! Ruszają linie turystyczne nad Wisłą [GALERIA]

cover

1 maja znowu będziemy mogli pływać po Wiśle. Do wyboru będziemy mieli przeprawę promową, wycieczkę tramwajem wodnym i statkiem do Serocka.

Promy kursować będą między Cyplem Czerniakowskim a Saską Kępą, Bulwarem Grzymały Siedleckiego, a Stadionem Narodowym, Podzamczem, a ZOO oraz Łomiankami i Nowodworami.

Tramwaj wodny to już dłuża zabawa na około półtorej do dwóch godzin. Jest też najbardziej widowiskowa, co mozna zobaczyć na naszych zdjęciach.
„Z jego pokładu będzie można podziwiać dziką Wisłę po praskiej stronie rzeki, panoramę Starego Miasta oraz obejrzeć najbardziej charakterystyczne obiekty 
w stolicy – Grubą Kaśkę, Stadion Narodowy, Zamek Królewski 
i nowoczesne Centrum Nauki Kopernik” – podaje ZTM w komunikacie. Bilety będzie można kupić na statku lub w przedsprzedaży.

Dla najbardziej wytrwałych pozostał statek do Serocka czyli całodzienna wyprawa Wisłą na Jezioro Zegrzyńskie. Rejs zajmuje aż 10 godzin.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.