Zobaczcie, jak wygląda nowe Centrum Szembeka [DUŻO ZDJĘĆ]

W dniu dzisiejszym otwarto Centrum Szembeka. Towarzyszyło mu szumnie zapowiadana przez organizatorów impreza z okazji dnia dziecka. Okazała się ona jednak kompletnym niewypałem.

To dlatego, że wszelkie atrakcje dostępne dla dzieci są płatne. Jeżeli chcę płacić za trampolinę i inne atrakcje to idę do parku. Tam jest ich przynajmniej więcej. Ponadto w chwili otwarcia nie ma, zapowiadanych wcześniej, innych atrakcji dla dzieciaków, jak np. konkursy, warsztaty i gry. Być może organizatorzy zdecydują się na nie później, jednak trudno wytłumaczyć dziecku, by włóczyło się bez celu po galerii przez kilka godzin i nudziło się w dniu jego święta. W chwili otwarcia centrum jest więc kompletnie nieprzygotowane na przyjęcie dzieciaków.

Co zaś się tyczy samego centrum jest ono ładnie wykończone, choć, jak widać duża część jest jeszcze niezagospodarowana. Zdjęcia będą mówić same za siebie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c