Żona Krzysztofa Krawczyka: Covid-19 nie był przyczyną śmierci

Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat. O jego odejściu poinformował Andrzej Kosmala, menadżer gwiazdy. Żona artysty powiedziała w rozmowie z Onetem, że Covid-19 nie był przyczyną śmierci.

Fot. Mariochom, CC0 / Wikipedia

Krzysztof Krawczyk przebył zakażenie koronawirusem.

3 kwietnia poinformował swoich fanów, że wychodzi ze szpital i święta będzie mógł spędzić w domu. „Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę, nie dajmy się wirusowi!” – napisał.

Żona piosenkarza poinformował w rozmowie z Onetem, że przyczyną jego śmierci nie był Covid-19. Do takiej samej informacji dotarł portal WP.PL.

„Finiszując w biegu mego życia nie wypatruję jednak napisu meta. Jako człowiek wierzący wiem, że dla mnie nie ma mety, bo przede mną jest horyzont, w którego stronę zmierzam. Lecz będę walczył do ostatniego dźwięku, chyba, że od publiczności usłyszę: »Panu już dziękujemy«! Albo Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego chóru. Zapewne skieruje mnie do sekcji polskiej, a tam spotkam tak wielu moich przyjaciół” – mówił dla „Super Expressu” Krzysztof Krawczyk pod koniec 2020 roku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c