Został napadnięty, brutalnie pobity i okradziony [NAGRANIE Z MONITORINGU]

Śródmiejscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o rozbój. Jak wynika z relacji pokrzywdzonego, Jakub S., Kordian M. i Dawid F. zaatakowali go, dotkliwie pobili zabierając saszetkę z dokumentami i pieniędzmi. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KSP

Do zdarzenia doszło w marcu tego roku. Wszystko zaczęło się od niepozornej wymiany zdań przed jednym ze sklepów w centrum miasta pomiędzy pokrzywdzonym a trzema młodymi mężczyznami w wieku od 19 do 24 lat.

Uliczna sprzeczka bardzo szybka  przerodziła się w awanturę, której przebieg zarejestrowały kamery monitoringu. Jeden z mężczyzn zaatakował swoją ofiarę popychając ją, szarpiąc za ubranie oraz uderzając pięściami i kopiąc.

Jak wynika z relacji pokrzywdzonego, kiedy ruszył za napastnikiem ponownie został pobity przy użyciu pięści i nóg. Tym razem mężczyźni zabrali pokrzywdzonemu saszetkę z dokumentami i 2.500 złotych w gotówce.

Na skutek drugiego ataku pokrzywdzony doznał rozległych urazów głowy oraz złamania żeber i trafił do szpitala. O tym, co się stało, policję powiadomił przypadkowy świadek zdarzenia.

Sprawą zajęli się policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Wykonane przez nich czynności procesowe i wielotygodniowa żmudna praca operacyjna doprowadziły do ustalenia danych personalnych i zatrzymania wszystkich podejrzanych o to przestępstwo mężczyzn.

Jakub S., Kordian M. i Dawid F. odpowiedzą za rozbój działając wspólnie i w porozumieniu. W dniu, kiedy prokurator stawiał im zarzuty, ktoś podrzucił pod drzwi pokrzywdzonego saszetkę z całą jej zawartością.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c