Został śmiertelnie potrącony przez samochód. Czy ktoś go rozpoznaje [UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIE]

Mężczyzna wiek z wyglądu około 40 lat, uczestniczył w zdarzeniu drogowym w nocy z 26/27 czerwca br., na trasie nr 7 w Czosnowie. Niestety prawdopodobnie na skutek doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów tożsamości. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości.

Fot. Policja

 

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w nocy z 26/27 czerwca tego roku. Policjanci WRD zostali wezwani do zdarzenia drogowego, które miało miejsce na trasie nr 7 w Czosnowie. Na miejscu ustalili, że doszło do potrącenia pieszego przez osobowego seata. Prawdopodobnie na skutek doznanych obrażeń pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Do tej pory nadal nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny. Dlatego nowodworska policja zwraca się do wszystkich mieszkańców naszego powiatu o pomoc w ustaleniu danych personalnych mężczyzny, którego wizerunek publikujemy. Informacje na temat prosimy przekazywać pod nr tel.: 22 775 22 01-04, bądź 997 i 112.

Copyright © 2016-2018 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.