Został śmiertelnie potrącony przez samochód. Czy ktoś go rozpoznaje [UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIE]

Mężczyz­na wiek z wyglą­du około 40 lat, uczest­niczył w zdarze­niu dro­gowym w nocy z 26/27 czer­w­ca br., na trasie nr 7 w Czos­nowie. Nieste­ty praw­dopodob­nie na skutek doz­nanych obrażeń poniósł śmierć na miejs­cu. Mężczyz­na nie posi­adał przy sobie żad­nych doku­men­tów tożsamoś­ci. Polic­ja prosi o pomoc w ustal­e­niu tożsamoś­ci.

Fot. Polic­ja

 

Do trag­icznego w skutkach zdarzenia dro­gowego doszło w nocy z 26/27 czer­w­ca tego roku. Polic­jan­ci WRD zostali wezwani do zdarzenia dro­gowego, które miało miejsce na trasie nr 7 w Czos­nowie. Na miejs­cu ustalili, że doszło do potrące­nia pieszego przez osobowego sea­ta. Praw­dopodob­nie na skutek doz­nanych obrażeń pieszy poniósł śmierć na miejs­cu. Kierow­ca samo­chodu był trzeźwy.

Do tej pory nadal nie udało się ustal­ić tożsamoś­ci mężczyzny. Dlat­ego nowod­wors­ka polic­ja zwraca się do wszys­t­kich mieszkańców naszego powiatu o pomoc w ustal­e­niu danych per­son­al­nych mężczyzny, którego wiz­erunek pub­liku­je­my. Infor­ma­c­je na tem­at prosimy przekazy­wać pod nr tel.: 22 775 22 01–04, bądź 997 i 112.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.