Została okradziona przez partnera. Oto jak się zemściła

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babich zostali wezwani na interwencję, gdzie pomiędzy partnerami doszło do nieporozumienia. Pokrzywdzona chciała zgłosić kradzież pieniędzy z portfela, które miał zabrać jej partner. Podczas sprzeczki wskazała funkcjonariuszom, gdzie mężcyzna trzyma amfetaminę. 42-latek usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

Fot. Pixabay

Dochodziła 19:00, gdy dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie sprzeczki między partnerami, której powodem była kradzież pieniędzy przez jednego z nich. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. W rozmowie z funkcjonariuszami zgłaszająca potwierdziła, że pieniądze zostały jej skradzione z portfela. W trakcie interwencji doszło do kolejnej kłótni pomiędzy partnerami, w wyniku której pokrzywdzona wskazała funkcjonariuszom, gdzie mężcyzna trzyma narkotyki. Badanie narkotesterem wykazały, że zabezpieczona przez mundurowych substancja to amfetamina.

Podczas przeszukania policjanci ujawnili kolejną porcję tego narkotyku. 42-latek usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze. Zwrócił również kobiecie pieniądze, które wcześniej sobie przywłaszczył. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c