Zwierzaki z Palucha czekają na właściciela!

fot. Łukasz Jarkowski / Schronisko na Paluchu

fot. Łukasz Jarkowski / Schronisko na Paluchu

Willy jest 2-letnim dużym kocurkiem o niezwykłym charakterze. Uległ wypadkowi, w wyniku którego jego łapka została poważnie uszkodzona. Mimo dotkliwego bólu, Willy podczas oględzin bardzo mruczał i tulił się do człowieka. I tak mu zostało do dziś. Willy już jest po amputacji łapki i powolutku uczy się chodzić na trzech nóżkach. Bardzo kocha ludzi, z miłością i wdzięcznością na nas patrzy. Głaskany mruczy, tuli główkę to ręki i wystawia brzuszek do pieszczot. Jest bardzo łagodny i bardzo stęskniony kontaktu z ludźmi. Willy, jak każdy trójłapek, będzie biegał, skakał, bawił się. Jednak ze względów bezpieczeństwa szuka domu niewychodzącego. Willy jest zaszczepiony i zachipowany.

Więcej informacji: Wolontariuszki Kinga 504 445 806 i Asia 501 301 936.
Uwaga: Decydując się na adopcję kota lub rozważając ją koniecznie weź ze sobą do schroniska transporter lub torbę transportową do przewozu zwierząt.

Bella to bardzo ładna i elegancka psia dama. Jest średnio-dużym mieszańcem o ciekawym biało-rudo-płowym umaszczeniu i łagodnym spojrzeniu. Bella większość życia spędziła w schronisku. Jest spokojna i ma delikatne usposobienie. W stosunku do ludzi jest łagodna i opanowana. Na smyczy nie ciągnie. Nie zaczepia innych psów. Lubi ruch. W boksie mieszka z dwoma samcami, z którymi dobrze się dogaduje. Bella będzie łagodną, mądrą i cierpliwą psią towarzyszką. Ze względu na lata spędzone w schronisku wymagałaby cierpliwości i właściwego podejścia ze strony nowych opiekunów, aby mogła dobrze zaaklimatyzować się w nowym domu.

Bellę polecają wolontariuszki Dobrawa 792 950 950, Magda 502 873 709 oraz Justyna 511 106 869. Zainteresowanych adopcją zapraszamy na wspólny spacer z psem.

Fot. Schronisko na Paluchu

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]