Zygmunt Chajzer w szpitalu! Jego syn przekazał szczegóły!

Znany prezenter Zygmunt Chajzer trafił do szpitala. Wszystko ze względu na poważną operację, której musiał się poddać. Informację przekazał jego syn, Filip, który namówił go na rutynowe badania. 

By Beax – Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=2770004

Filip Chajzer opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym przekazał, że jego ojciec Zygmunt musi przejść poważną operację. Problemy ze zdrowiem prezentera ujawniły się podczas badań profilaktycznych  u urologa dwa miesiące temu, na które wysłał go syn. Wcześniej nie miał żadnych objawów choroby. Syn Zygmunta Chajzera zaapelował do wszystkich, aby się badali. Przekazał, że w przypadku jego ojca, niedługo mogłoby być już za późno

„Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle… To był ostatni dzwonek. Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie- wyślijcie ich na badania”

-napisał. Filip Chajzer nawiązał też do akcji społecznej dotyczącej profilaktyki chorób dotykających mężczyzn. Sam zawsze chętnie promował wykonywanie badań rutynowych. Listopad od wielu lat jest miesiącem walki z rakiem prostaty, a także innych poważnych chorób jak np. rak jąder.

Zygmunt Chajzer jest znanym i lubianym polskim prezenterem radiowym i telewizyjnym. Przez wiele lat był gospodarzem Programu I Polskiego Radia. Współpracuje również z Radiem Pogoda. W telewizji prowadził wiele cieszących się sukcesem programów, między innymi „Idź na całość” czy „Telegra”. Od 2019 roku współprowadzi program TV Okazje EXTRA na antenie TV Okazje.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c