Przyjadą do Cafe Foksal. Będą pili alkohol w jarmułkach

Wpis blogerki na temat Cafe Foksal odbił się szerokim echem w mediach. Mikołaj Lizut, dziennikarz TOK FM i Ryszard Schnepf, były ambasador Polski m.in w USA i Hiszpanii przyjdą dzisiaj do Cafe Foksal w jarmułkach na głowach. Obiecują też, że gdy ktoś również przyjdzie w kipie, postawią mu kolejkę.
Fot. Pixabay / Facebook

Pod postem dziennikarza wypowiedziała się Magdalena Marzec-Mróz – prezes zarządu w Media Metropolis. Jak wynika z wypowiedzi, odpowiada ona najwyraźniej za obsługę medialną Cafe Foksal:
„Szanowny Panie Mikołaju serdecznie zapraszam w imieniu Cafe Foksal i jej właścicielki (nie ma dostepu do tego profilu ?). Jak mi przekazała będzie koszerna wódka i egzemplarze dzisiejszej Gazety Wyborczej do poczytania!”

Cafe Foksal ucierpiał na wizerunku po publikacji na blogu Gburrek informacji, jakoby autorkę wpisu i jej przyjaciół wyrzucono i pobito w lokalu za rozmowę na temat Żydów. Policja potwierdza, że otrzymała zgłoszenie jednak zastrzega, że osoby zgłaszające nie były pobite i same mówiły, że nie doświadczyły przemocy fizycznej.

komentarz(y)

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.