Taksówkarz uratował rodziny z pożaru! Mieszkańcy szukają go, by podziękować

Na początku listopada miał miejsce pożar wolskich Pięciochatek. Jak się okazało, ich mieszkańcy zostali uratowani przez taksówkarza, który zbudził ich i wyprowadził, gdy zauważył ogień. Dzięki jego postawie nikt nie ucierpiał. Teraz mieszkańcy szukają bohatera, żeby mu podziękować.




„Mieszkańcy chcieliby podziękować taksówkarzowi, który zaalarmował ich o rozprzestrzeniającym się pożarze. Prawdziwy bohater. Tego wieczora, gdy mieszkańcy powoli szykowali się do snu, ktoś zaczął silnie pukać w ich okna i krzyczeć, żeby uciekali z płonącego budynku. Okazało się, że był to taksówkarz, który przejeżdżając w okolicy zauważył ogień na dachu budynku. Postanowił podjechać bliżej, by zaalarmować mieszkańców i pomóc im w ewakuacji. Dzięki jego reakcji mieszkańcy sprawnie uciekli przed pożarem przez okno, podczas gdy na ucieczkę przez drzwi frontowe było już za późno. Dziękujemy za wspaniałą postawę!” – brzmi komunikat na fanapage’u.

„W związku z tym szukamy wspomnianego taksówkarza, który w naszym odczuciu jest bohaterem. Chcielibyśmy podziękować mu osobiście. Prosimy o kontakt taksówkarza, który w dniu 30 października 2016 r. pomógł mieszkańcom płonącej kamienicy przy ul. Prądzyńskiego 23b w Warszawie” – dodają mieszkańcy.

komentarz(y)

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.