1 lutego zaprotestują przeciw ingerencji KE. „Łapy precz od Polski”

1 lutego 2016 przed budynkiem Komisji Europejskiej na ul. Jasnej 14/16A ma odbyć się protest przeciwko ingerencji Komisji Europejskiej w zmiany, jakie przeprowadza się w Polsce.

Martin Schulz. Fot. Europarlament

Martin Schulz. Fot. Europarlament

Jak przyznają organizatorzy jest to jak na razie protest wirtualny, który zapewne będzie miał swój namacalny charakter dopiero w przyszłym miesiącu. To nie pierwsza tego typu inicjatywa. Na stronie protestuj.pl złożona jest petycja „Stop obcej interwencji w wewnętrzne sprawy Polski”, która zdobyła już ponad 59,5 tys. podpisów. Petycja ma trafić na biurko Martina Schulza, Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego, Donalda Tuska, Przewodniczącego Rady Europy i Jeana Claude’a Junckera, Przewodniczącego Komisji Europejskiej. Jak głosi pismo: „Domagam się uszanowania polskiej suwerenności i liczonej już w setkach lat tradycji demokratycznie sprawowanych rządów.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.