100 lecie Bitwy Warszawskiej. Hanna Gronkiewicz Waltz broni Trzaskowskiego

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski opublikował w mediach społecznościowych film o Bitwie Warszawskiej. Tymczasem politycy twierdzą, że był nieobecny na wszystkich uroczystościach. W dyskusję włączyła się była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.


„Proszę wymienić trzy najważniejsze sposoby w jaki miasto (nie rząd, ani prezydent) upamiętni swoich obrońców i dzisiejszą rocznicę. Proszę wymienić dzisiejsze uroczystości organizowane w Warszawie przez władze państwowe, na których będzie można Pana spotkać” – napisał Błażej Poboży z PiS.

„Prezydent WARSZAWY Rafał Trzaskowski nie był na żadnych uroczystościach państwowych w 100. rocznicę Bitwy WARSZAWSKIEJ. Uroczystości miejskich w ogóle wczoraj nie było. Złożę w tej sprawie, jako radny naszego miasta, stosowaną interpelację. Był gdzieś chociaż jakiś jego zastępca?” – dodał w kolejnym wpisie.

Na to zareagowała Hanna Gronkiewicz-Waltz:

„Czy Pan Radny nie ma innych problemow jako wiceminister ?” – zapytała.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c