13-latka skatowała koleżankę torbą wypełnioną kamieniami

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości wśród nieletnich z Woli ustalili i zatrzymali 13-latkę. Nieletnia najpierw zwabiła koleżankę, a potem uderzała ją ręką i reklamówką z kamieniami w głowę oraz zniszczyła jej rzeczy. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Fot. Pixabay

Policjanci z wydziału profilaktyki społecznej, nieletnich i patologii z wolskiej komendy otrzymali informację, iż doszło do pobicia nastolatki. Z informacji wynika, że małoletnia została zwabiona przez 13-letnią koleżankę. Po krótkiej rozmowie została przez nią zaatakowana, nieletnia uderzała ją w głowę i reklamówką w której były kamienie.

Policjanci rozpoczęli ustalenia i gromadzili  w tej sprawie materiał dowodowy. Niedługo po tym ustalili dokładny przebieg całego zdarzenia, ustalili również odpowiedzialną za to 13-latkę.

Nieletniej zostały określone łącznie trzy czyny karalne, dotyczące uszkodzenia ciała i uszkodzenia mienia. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Autor: kom. Marta Sulowska


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c