19-latek zgwałcił i skatował 82-letnią nauczycielkę w jej własnym domu. Wstrząsające szczegóły

Jak ustalił portal SE.pl, Daniel W., który zgwałcił 82-letnią kobietę dokonał napadu w celach rabunkowych. Pieniądze miały być mu potrzebne na narkotyki. Są nowe szczegóły w tej sprawie.

Fot. Pixabay

SE.pl rozmawiał z matką nastolatka. Jak powiedziała kobieta 19-latek wpadł w złe towarzystwo, zapożyczał się i kradł, by zdobyć pieniądze na narkotyki.

Według relacji dziennika 82-letnia emerytowana nauczycielka była sama w domu w chwili napadu. 19-latek wdarł się do mieszkania i próbował zabrać jej oszczędności. Gdy przerażona kobieta zaczęła się bronić, nastolatek zgwałcił ją i skatował. Miał być niezwykle brutalny. Na szczęście do domu wróciła córka kobiety, która spłoszyła sprawcę. Podejrzany wyskoczył przez balkon.

Starsza kobieta trafiła do szpitala, a Daniel W. postanowił uciec. Pobiegł na pobliską stację kolejową. Tam czekali na niego policjanci. Mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c