20-letni kierowca uwięziony w aucie

„Do niebezpiecznej kolizji drogowej doszło w niedzielę  17.06.2018r., kilka minut po godzinie 19 przy ulicy Nowodworskiej w Łajskach w gminie Wieliszew. Kierujący Hondą nie dostosował prędkości jazdy.” – czytamy na profilu.

.

„W wyniku, czego na łuku ulicy Nowodworskiej stracił panowanie nad kierownicą i wpadł w poślizg uderzając w ogrodzenie jednej z mieszczących się przy tej ulicy posesji.

Oprócz 20-latka prowadzącego auto, w hondzie podróżował z nim jego ojciec. Pasażer opuścił auto o własnych siłach. Interweniowały 3 zastępy strażackie oraz 2 załogi ratownictwa medycznego.

Honda zakleszczyła się w rosnących na tej działce drzewach. Konieczne było rozcięcie dachu samochodu i uwolnienie uwięzionego w nim kierowcy. 
Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, obrażenia u kierowcy okazały się niezbyt poważne.” – relacjonował reporter  profilu Warszawska Grupa Luka&Maro Adam Chmiel.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.