25-latka z Marek poszukiwana. Wiemy co zrobiła

25-letia Sandra Szlezingier jest poszukiwana przez policję. Za kobietą wydano list gończy. Okazuje się, że znęcała się nad swoją 4-letnią córeczką.

Fot. KSP

Sprawę opisał portal se.pl. Dyrektor przedszkola w Markach zauważyła u 4-letniej Nikoli siniaki. Były wszędzie od pleców, po pośladki. Dyrektor zaalarmowała służby.

Policja zaalarmowała błyskawicznie. Dziecko trafiła do szpitala na badania, kobieta na przesłuchanie, po którym postawiono jej zarzuty fizycznego i psychicznego znęcania się nad dzieckiem.

Oprócz Nikoli, kobiecie odebrano również jej małą siostrę. Obie trafiły do rodziny zastępczej. W rozmowie z dziennikarzami kobieta zaprzeczała, że znęcała się nad dzieckiem. Twierdziła, że dała jej kilka klapsów, ponieważ dziecko wzięło maszynkę do golenia.

Policjanci z Komisariatu Policji w Markach poszukują 25-letnią Sandrę Szlezingier. Kobieta jest ścigana na podstawie Listu Gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Wołominie w celu zastosowania wobec niej tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Policjanci proszą o przekazanie wszelkich informacji dotyczących aktualnego miejsca pobytu poszukiwanej Sandry Szlezingier dzwoniąc na numer alarmowy 112, 997 lub bezpośrednio do Komisariatu Policji w Markach pod numer 47 72 47 761 lub przesłanie informacji na adres mailowy: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.