28 stycznia na Mokotowie zaginął Piotr Majewski

Policjanci z Mokotowa poszukują Piotra Majewskiego lat 45, który w dniu 28 stycznia 2016 roku wyszedł z terenu ogródków działkowych w Warszawie przy ul. Piaseczyńskiej 60/66 skąd miał się udać do miejsca zamieszkania. Jednak do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną, a miejsce jego pobytu nie jest znane. Prosimy o kontakt każda osobę, która widziała zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu. Piotr Majewski urodzony 2 sierpnia 1970 roku, zamieszkały w Warszawie.

Fot. KSP

Fot. KSP

Rysopis:

-wzrost 178 cm;
-waga 65 kg;
-szczupła budowa ciała;
-włosy ciemne krótkie, koloru siwego

Zaginiony na głowie po prawej stronie ma rozcięcie naskórka o dł. około 1,5 cm. W dniu zaginięcia ubrany był w czapkę koloru czarnego z białymi wstawkami, kurtkę z kapturem w kolorze czarnym, spodnie dresowe koloru jasno szarego, sportowe buty koloru biało pomarańczowego .

UWAGA; zaginiony aktualnie nie posiada zarostu tj. wąsów

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Piotra Majewskiego proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II, ul. Malczewskiego 3/5/7 tel. 22 60 3 11 55, 22 603 11 28, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.