3 operacje narządów kobiecych, radioterapia i przerzuty. Została chora i bez środków do życia

Nazywam się Viktoriia, mam 41 lat i bardzo potrzebuję Twojej pomocy – pisze Pani Viktoria, którą życie postawiło pod ścianą. Link do zbiórki: https://pomagam.pl/viktoriia.

Fot. Pomagam.pl

Jestem kosmetyczką. Pochodzę z Ukrainy. Od kilku lat borykam się z kolejną już chorobą nowotworową (przeszłam 3 operacje narządów kobiecych, radioterapię). 09 lutego 2020 r. moja umowa o pracę na czas określony na 1/2 etatu wygasła.

Kilkumiesięczna chemioterapia zakończona operacją piersi dn. 13 marca 2020 r. miała być końcem moich problemów i wiązać się z wyczekiwanym powrotem do pracy. Niestety, w okresie pandemii, salony kosmetyczne zostały zamknięte.

To jeszcze nie wszystko. Wczoraj otrzymałam wyniki badania histopatologicznego – przerzut nowotworu do węzłów chłonnych i w perspektywie kolejna operacja.

Jestem zrozpaczona, bez żadnego wsparcia, pracy, środków do życia, których potrzebuję na uregulowanie bieżących zobowiązań i kontynuację leczenia.

Bez Ciebie nie dam rady, dlatego proszę o nawet najdrobniejszą wpłatę na moją zbiórkę.

Dla zainteresowanych dokumentacja medyczna do wglądu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.