4 dziewczynki uciekały ulicami Michalina przed śledzącymi je 3 mężczyznami

„Udostępniajcie PILNE UWAGA MICHALIN przerażająca ucieczka dzieci wracających ze Szkoły Podst. nr. 2 ulicami Sienkiewicza i Kopernika przed śledzacym ich samochodem.!!!!!!!!!!!!!!!! Samochód duży, jasny, ciemne szyby, napisy wyglądał jak ambulans.” – taki opis wkleił nam Czytelnik w wiadomości do redakcji.

Fot. PIxabay

„Pojawił się też drugi samochód osobowy czarny. Cztery dziewczynki relacjonują zapłakane i wystraszone że widziały 3 mężczyzn. Duży samochód ewidentnie przystawał i zakrecał za rozdzielającymi się dziećmi. Dzieci wystraszone zapłakane uciekały, wyrzucają po drodze wszystko co im przeszkadzało w ucieczce (parasolki) Odjechał z pod cmentarza gdzie 3 dziewczynki pobiegły, dopiero gdy postronne napotkane osoby na cmentarzu, chciały pomoc dzieciom.. Skierował się ul. Wawerską w stronę Tesco. Czarne osobowe auto wróciło w kierunku Szkoły podstawowej nr. 2 przy ul. Sienkiewicza.” – czytamy w opisie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c