5-latka walczy z rakiem. Legia Warszawa przekazuje piłkę z podpisami na aukcję charytatywną

Legia Warszawa przekazała skórzaną piłkę ADIDAS z podpisami wszystkich piłkarzy stołecznego klubu na aukcje charytatywną mającą na celu ratowanie życia 5-letniej Oliwii.

Fot. Allegro

Fot. Allegro

Pięcioletnia Oliwka z Rudy Śląskiej na początku 2015 roku trafiła do szpitala z powodu wystąpienia anemii oraz utrzymującego się od kilku tygodni osłabienia organizmu. Wykonane wówczas badania dały podstawy do tego, by Oliwia trafiła na Oddział Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Zabrzu. Tam przeprowadzono kolejne, bardziej szczegółowe badania, które wykazały obecność guza jamy brzusznej – Neuroblastoma III stopnia. Obecnie dziewczynka poddawana jest specjalistycznemu leczeniu. Guz był wielki: 10*10 cm i został wycięty. Następnie była megachemia, autoprzeszczep i radioterapia. Po zakończonym leczeniu w Polsce dziewczynka musi być leczona we Włoszech, terapią przeciwciałami anty- GD2, co daje możliwość całkowitego wyleczenia.
Takie leczenie kosztuje około 200 000 euro.

Aukcję zorganizowała Fundacja Wspólna Nadzieja.
Jeżeli chcecie wziąć w niej udziała podajemy link: http://allegro.pl/pilka-legii-warszawa-z-autografami-i6045064362.html


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c