61-letni nietrzeźwy mężczyzna opiekował się 6-letnim dzieckiem

Ponad 2 promile alkoholu miał w wydychanym powietrzu 61-letni mężczyzna, który opiekował się 6-letnią dziewczynką. Straż Miejską o nietrzeźwym opiekunie powiadomili przechodnie

fot. Krzysztof Mich

fot. Krzysztof Mich

Do strażników patrolujących rejon Ronda Starzyńskiego podbiegł mężczyzna, który powiedział, że na przystanku tramwajowym znajduje się nietrzeźwy mężczyzna opiekujący się dzieckiem. Z relacji świadka wynikało, że opiekun jest agresywny. Strażnicy natychmiast podjęli interwencję. Mężczyzna w wieku 61-lat opiekował się 6-letnią dziewczynką. Opiekun zataczał się, mówił bełkotliwie i czuć było od niego alkohol. Podczas legitymowania mężczyzna był agresywny i próbował się oddalić. Funkcjonariusze umieścili go w radiowozie. W trakcie interwencji na miejsce przyszły dwie kobiety (żona i córka). Przekazano im dziecko. Mężczyzna został przewieziony do Komendy Rejonowej Policji. Badanie wykazało 2,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu (1,09 mg/l).

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.