Nowe taśmy Neumanna: „Ku**a nikogo się nie możesz pozbyć”, „Jak jest dla nas przydatny, to trzeba go wykorzystać, jak nie jest niech spier*ala”
TVP Info ujawniło kolejne taśmy Sławomira Neumanna. Wczoraj polityk PO złożył rezygnację z szefostwa klubu parlamentarnego PO-KO.

Fot. Wikipedia
„Ku**a nikogo się nie możesz pozbyć”, „Jak jest dla nas przydatny, to trzeba go wykorzystać, jak nie jest – niech spier*ala” „jak jakiś wiceprezydent próbuje rosnąć, to go plask”, „Naszym koalicjantem jest PSL w powiecie, chociaż są oszustami”, „Jak Zbyszek słyszy, że ma poprzeć Biedronia, to dostaje kur*icy”, „Platforma wskazuje człowieka i nie ma dyskusji, czy on jest dobry, czy się nadaje, czy nie”, „Ch*j mnie obchodzi, czy uważasz, że on jest ku**a ekspertem czy nie” – mówił na nowych taśmach poseł PO Sławomir Neumann, który wczoraj zrezygnował z szefostwa klubu.
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl