Zniczodzielnia wypełniona po brzegi! Świetny pomysł na Cmentarzu Północnym
Przy każdej bramie Cmentarza Północnego ustawiono zniczodzielnie – to specjalne regały na puste znicze. Wystarczy dokupić wkład. To świetny pomysł na ograniczenie liczby śmieci.
- Fot. Warszawa w Pigułce
- Fot. Warszawa w Pigułce
- Fot. Warszawa w Pigułce
- Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce
- Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce
- Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce
Zniczodzielnia to projekt z budżetu obywatelskiego promujący ekologiczne przeżywanie świąt. Wystarczy kupić wkład i wziąć znicz ze zniczodzielni.
To nie koniec projektu. Zgodnie z „#Zerowaste dla Bielan” powstać ma jeszcze jadłodzielnia, program „bank czasu” o raz „Złota rączka dla seniora”.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.





