Wściekły atak siekierą w Górze Kalwarii. Sprawca zbiegł
W sobotę około godz. 19 w jednym z bloków przy ulicy Skierniewickiej w Górze Kalwarii nieustalony na razie sprawca uszkodził drzwi do klatki schodowej. Są kompletnie zdewastowane, łącznie z powybijaną mocną szybą.

Fot. Pixabay
Wściekły atak siekierą na Skierniewickiej – poinformowała redakcję gorakalwaria.net Czytelniczka za pośrednictwem aplikacji Wasz Sygnał.
– Zgłoszenie o takim zdarzeniu trafiło do nas o godzinie 19.19. Uszkodzone zostały drzwi do klatki schodowej – potwierdza asp. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
Przed przybyciem funkcjonariuszy sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Nie udało się go na razie zatrzymać.
Policjanci prowadzą czynności, aby ustalić sprawcę. Sprawdzony zostanie m.in. monitoring.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.