Dachowanie pod Piasecznem
Wczoraj w miejscowości Bogatki, samochód marki Peugeot zjechał do przydrożnego rowu i dachował

Fot. Warszawa w Pigułce
Jak informuje oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie asp. Magdalena Gąsowska, do zdarzenia doszło wczoraj koło godziny 18.15. W miejscowości Bogatki koło Piaseczna samochód osobowy marki Peugeot poruszający się ul. Królewską zjechał do przydrożnego rowu oraz dachował. W środku pojazdu znajdowały się dwie osoby. Jedna z nich z obrażeniami lekkimi została przewieziona do szpitala. Natomiast druga osoba oddaliła się z miejsca zdarzenia.
Do późnych godzin wieczornych trwały działania mające na celu odnalezienie poszukiwanej osoby. W akcji poszukiwawczej brał udział również pies tropiący, jednak do tej pory nie udało się odnaleźć tej osoby. Na ten moment trwa ustalenie przebiegu zdarzenia.

Psycholog, dziennikarka i ekspertka ds. społecznych. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS oraz malarstwa i scenografii w Wyższej Szkole Artystycznej (WSA). W redakcji łączy wiedzę o mechanizmach ludzkiej psychiki z artystyczną wrażliwością na otoczenie. Specjalizuje się w tematach dotyczących psychologii, problemów mieszkańców oraz warszawskiej kultury. W swoich tekstach analizuje zjawiska społeczne, tłumacząc, jak zmiany w mieście wpływają na dobrostan i codzienne życie Polaków.