Tłumy warszawiaków w centrach handlowych! Zaczęły się zakupy na ostatnią chwilę!
Tłumy warszawiaków ruszyło na centra handlowe w poszukiwaniu świątecznych prezentów i zrobienia zakupów na świąteczny stół. Na każdym piętrze i przez każdy sklep przewijają się tysiące klientów.
- Fot. Warszawa w Pigułce
- Fot. Warszawa w Pigułce
- Fot. Warszawa w Pigułce
- Fot. Warszawa w Pigułce
- Fot. Warszawa w Pigułce
- Fot. Warszawa w Pigułce
Największym zainteresowaniem cieszą się niezmiennie odzieżówki, ale nie tylko.
Klienci szukają czegoś niezwykłego. Odwiedzają więc sklepy z elektroniką, kawami, herbatami czy egzotycznymi potrawami.
Część z nas zrobiła już zakupy przez internet, firmy kurierskie mają pełne ręce roboty i sklepy nie gwarantują już dostaw na czas świąt.
Według danych Allegro na prezenty świąteczne wydamy w tym roku około 600 zł.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.





