Wypadek w metrze! 7 stacji zamkniętych! Pociągi jeżdżą w dwóch pętlach!
Na stacji Metro Centrum doszło do wypadku. Najprawdopodobniej kobieta upadła na tory. Na miejsce udała się policja i pogotowie ratunkowe. Czekamy na więcej informacji w tej sprawie.
Zamknięte dla ruchu zostały stacje linii metra M1: WIERZBNO, RACŁAWICKA, POLE MOKOTOWSKIE, POLITECHNIKA, CENTRUM, ŚWIĘTOKRZYSKA i RATUSZ ARSENAŁ.
Pociągi linii metra M1 kursują na odcinkach: KABATY-WILANOWSKA i DWORZEC GDAŃSKI-MŁOCINY.
Uruchomiona zostaje zastępcza linia autobusowa Z, kursująca w obu kierunkach na trasie:
METRO WILANOWSKA – al. Wilanowska – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego – Marszałkowska – pl. Bankowy – gen. Andersa – Mickiewicza – PL. WILSONA.
AKTUALIZACJA: https://warszawawpigulce.pl/kobieta-spadla-na-tory-metra-pociag-przejechal-i-nic-jej-nie-jest/
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.
