Absolvent Talent Days – największe targi pracy i praktyk w Polsce na PGE Narodowym. Pobierz bezpłatny bilet [ZA DARMO]

Absolvent Talent Days to największe i najbardziej prestiżowe targi pracy i praktyk w Polsce aktywnie wspierające rozwój kariery studentów, absolwentów i młodych profesjonalistów. Na targach pracy zyskujesz dostęp do ponad 400 prestiżowych pracodawców z całego kraju, paneli dyskusyjnych, warsztatów i prelekcji z obszaru career buildingu.

jacek-walkiewicz-stadion-narodowy-targi-pracy

fot. Materiały prasowe

Zobaczcie film z edycji krakowskiej:

Targi Pracy Absolvent Talent Days to wyjątkowa okazja żeby osobiście spotkać się z topowymi pracodawcami i specjalistami z branży oraz otrzymać indywidualne porady dotyczące Twojej ścieżki kariery. Na jesieni 2015 roku po raz pierwszy będziemy w 7 miastach Polski: w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Warszawie. Przyjdź i poznaj możliwości jakie oferują najlepsi pracodawcy.

Porozmawiaj z przedstawicielami działów rekrutacyjnych i dowiedz się, jakie wymagania musisz spełnić, żeby stać się członkiem zespołu. Listę wystawców, prelegentów oraz szczegółowy plan dnia znajdziesz wkrótce w zakładce wybranego miasta.

bezpłatny bilet można pobrać —> [BEZPŁATNY BILET]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.