Afera po meczu Polska-Anglia! Jest skarga na naszego piłkarza!

W przerwie meczu doszło do awantury. Tuż po niej Anglicy udali się do pokoju sędziowskiego złożyć skargę.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Do awantury doszło w przerwie meczu. Najmocniej awanturowali się podobno Kamil Glik i Kyle Walker. Podczas meczu nasz piłkarz był kilkukrotnie zaatakowany i usłyszał przykre słowa.

Incydent, do którego doszło tuż przed przerwą, został zgłoszony angielskiemu związkowi. Podobno coś wydarzyło się na boisku, ale jeszcze nie oglądaliśmy nagrania – mówił po meczu Harry Kane dla BBC Radio 5 Live.

Okazało się, że Anglicy oskarżają Kamila Glika o użycie słów o podłożu rasistowskim. Jakub Kwiatkowski, team menadżera reprezentacji, który był przy zdarzeniu zaprzecza tym oskarżeniom. – Jeżeli tak faktycznie jest, to sprawa trafi do Komisji Dyscyplinarnej, która rozstrzygnie ją na podstawie powtórek wideo. Mogę jednak zagwarantować, że oskarżenia rywali są całkowicie bezpodstawne – mówi Kwiatkowski w rozmowie w portalem sportowefakty WP.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c