Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi firmy po mężu. Wiemy co dalej z Watchout Studio

Po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Starak wiele mówiło się o tym, kto poprowadzi firmę po jego śmierci. Takie pytania pojawiały się szczególnie teraz, gdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni zaprezentowano film „Ukryta Gra”, którym producentem było właśnie Watchout Studio.

Fot. Pixabay

Wbrew niektórym doniesieniom to nie żona Piotra Woźniaka-Staraka zostanie szefową studia.

Na konferencji prasowej zabrał głos Krzysztof Terej, przyjaciel rodziny.

„W związku z licznymi zapytaniami mediów o działalność Watchout Studio chciałbym wyjaśnić kilka spraw. Spółka niezmiennie kontynuuje działalność w zakresie produkcji filmowych” – powiedział Krzysztof Terej.

„Obejmę funkcję szefa studia. Strategia jest już wyznaczona. Kolejny film złożony jest już w PISF. W przygotowaniu jest też serial i film biograficzny. Jedna osoba z obecnego studia wejdzie do zarządu. Więcej zmiany osobowych nie przewidujemy. Dalsze informacje przedstawimy przed premierą kinową filmu, czyli w listopadzie. Proszę, żebyśmy mogli mówić dziś o tym filmie i wspaniałych aktorach” – wyjaśnił Terej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.