Agresywny mężczyzna w metrze

W miniony weekend policjanci z komisariatu Metra Warszawskiego zatrzymali i przewieźli do bielańskiej komendy mężczyznę, który był bardzo agresywny w stosunku do pracownika Służby Ochrony Metra.

Metro2.jpg

Dochodzeniowcy z Bielan przedstawili zarzuty Danielowi L., który na stacji metra znieważył pracownika Służby Ochrony Metra i groźbą wywierał wpływ do zaniechania czynności prawnej. 35-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy z metra. Mężczyźnie grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

35-latek zasnął w wagonie metra, a gdy na stacji końcowej został poproszony o opuszczenie wagonu, zaczął grozić pracownikowi metra. Pod adresem mężczyzny padły również wyzwiska. Na pomoc pracownikowi SOM przyszedł z pomocą kolega i funkcjonariusze. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Bielańscy dochodzeniowcy już przedstawili Danielowi L. zarzuty za zmuszanie do zaniechania czynności prawnej oraz znieważenie. Teraz 35-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c